קארבר סרף סקייט Carver SURFSKATE

Thumbnail

Carver Surfskates 

קארבר הוא המותג המקורי והמוביל בתחום הסקייטבורדים הייחודיים, סרף סקייטס, שעל ידי תנועת גלישה של הרוכב מניעים אותם קדימה. אלה סקייטבורדים עם צירים ומנגנונים ייחודיים שדוחפים את הכלי קדימה ומדמים את התנועה של גולש על גלשן וזרימה בצורה מאד מאד דומה ובאופן שמפתח את היכולות לגלישה ולרכיבה בו זמנית.

המותג CARVER נוסד בשנת 1996 בקליפורניה ארה"ב ומאז תחילתו פותחו על ידו שלושה מנגנוני צירים (Trucks) שמובילים את התחום, מנגנון CX, C-7 וC-5. המנגנון המקורי והראשון, הC-7 הייחודי בעל שני צירים מרוחקים ומותחן קפיץ בTRUCK של הגלגלים הקדמיים. מנגנון הCX המוביל את רוב הדגמים שמצליח להוביל ובעזרת ציר בודד עם זוויות גיאומטריות ייחודיות מצליח ליצור את האפקט כולו של דימוי תנועת הגלישה ללא צורך בקפיץ ושני צירים ועמיד יותר ללא כל צורך בתחזוקה. ציר הC5 (לגלגלים הקדמיים) שבא ביחד עם C4 לגלגלים האחוריים פותחו מאוחר יותר והם קצרים יותר וצרים יותר, מאפשרים מרכז כובד נמוך יותר ומאפשרים קלילות רבה יותר (מתאים יותר גם לרכיבה בסקייטפארקים ומאפשרים OLLIES גבוהים יותר ושליטה טובה יותר בסקייט).

המותג CARVER משלים את המנגנונים הייחודיים שפותחו על ידו יחד עם קרשים (בורדים) ברמות הגבוהות ביותר עם שייפים (עיצוב הצורה) ועם גרפיקות וצביעה ברמות הגבוהות ביותר וכן עשויים ממייפל אמריקאי בשכבות ובעיבוד ברמות הגבוהות ביותר  המתחברים ומחברים לעולם הגלישה בו השייפ והגרפיקות ברמות גבוהות ביותר. הגלגלים ורמת האחיזה שלהם במשטח גם הם מיוחדים ואיכותיים ביותר במותג וכל זה כדי להשלים את הכלי להיות הכלי המושלם לרכיבה מדמה גלישה ולימוד וחיזוק יסודות הגלישה.

זהו מותג אמריקאי מוביל לאורך יותר מ20 שנים ומהווה סמל לאיכות של כלי רכיבה מדמי גלישה.

מציג את כל 5 התוצאות